Potřebujete dočasné prostory? Pronajměte si kontejnery

Kontejnery jsou hitem současné doby. Mnoho lidí si z nich nechá stavět rodinné domy, chaty, ale také firemní budovy nebo třeba dílny. Co ale dělat, když potřebujete zajistit prostory jen dočasně? V takovém případě se vám nabízí pronájem kontejnerů. Jedná se o službu, kterou v tuzemsku nabízí společnost ALFA Container rent s.r.o., která má k dispozici přes 900 kusů kontejnerů. Je schopná vám vyhovět ve všech vašich požadavcích, ať už máte zájem o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem.

Jaké prostory potřebujete?

Společnost stačí kontaktovat a sdělit ji své požadavky. Má k dispozici kontejnery nejrůznějších velikostí a jelikož jsou modulární, může je i různě spojovat nebo vršit na sebe a udělat z nich i dvoupatrovou budovu. Nezáleží na tom, jestli chcete jen malou šatnu pro sportovce, ubytovnu pro dělníky nebo celou administrativní budovu, společnost si hravě poradí s jakýmkoliv řešením. Kontejnery vám dodá na místo, sestaví je a zapojí. Nepůjde jen o prázdné objekty, ale budou vybavené podle vašich potřeb. Samozřejmostí je zapojení k elektrické síti, vodě, odpadu aj. Ve vašich kontejnerech budou světla, topení, případně i sociální zařízení, klimatizace či třeba i nábytek. Neexistuje řešení které by firma nezvládla. Budete mít zajištěný kompletní servis, abyste s kontejnery neměli žádnou práci navíc a mohli jste je užívat k potřebným účelům.

Společnost nabízí také pronájem mobilních toalet. Na mnoha místech toalety chybí, velmi důležité jsou zejména na stavbách, ale oceníte je i na kulturních akcích. Také si můžete obstarat pronájem oplocení. Když máte někde stavbu, zajisté nechcete, aby tam kdokoliv vstupoval a něco odcizil nebo se zde zranil. S pomocí oplocení uděláte spolehlivou bariéru. Hodí se i na kulturní akce a kamkoliv jinam, kde je zapotřebí zamezit vstupu nebo usměrnit pohyb. Více informací i kontakt na společnost naleznete na její webu Alfacontainer.cz.