Prodej, pronájem a aplikace dopravního značení

Dopravní značení je důležité na každé komunikaci. Pokud řídíte jakýkoliv dopravní prostředek, zajisté se každý den řídíte desítkami nebo stovkami dopravních značení. Bez nich by současné fungování dopravy nebylo možné. Jediná chybějící značka by mohla znamenat skutečný chaos nebo množství autonehod. Kdo ale vlastně zajišťuje dopravní značení Praha či pro jiná města? Je to specializovaná společnost TOP Znak s.r.o.

Veškeré dopravní značení na jednom místě

Společnost poskytuje kompletní služby související s dopravním značením. Patří sem pronájem značení, jeho instalace a aplikace, návrh DIO, ale i prodej dopravního značení a pronájem pracovní plošiny.

Dopravní značení si lze pořídit přímo v eshopu společnosti na https://www.topznak.cz. K dispozici jsou vám všechny dopravní značky, dopravní značení, dopravní zrcadla, parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací a vodící prahy, příslušenství a komponenty. Toto značení si můžete koupit a společnost se postará o kompletní instalaci svislého dopravního značení, což zahrnuje výkop, osazení sloupku a montáž příslušné značky.

Pokud se rozhodnete pro pronájem, vybírat si můžete veškeré svislé dopravní značení, plastové směrové desky Z4, leitboye Z5, přechodné vodorovné dopravní značení, plastové nebo kovové zábrany, přechodové lávky pro pěší, dopravní kužely, světelnou signalizaci a plastová svodidla plněná vodou. Pronájem je vhodný tehdy, když jde o dočasné umístění značení jako je u rekonstrukcí vozovky. Společnost dopraví značení na místo realizace, osadí ho podle projektu DIO, bude ho každý den udržovat v provozuschopném stavu a nakonec ho demontuje a uvede komunikaci do původního stavu.

Ne každý se v problematice vyzná, naštěstí najdete na webu všechny potřebné informace. Naleznete zde také kontakt, abyste mohli společnost kontaktovat a zajistit si dopravní značení tam, kde je potřeba.