Montované haly a jejich výhody

Věděli jste, že montovanou halu můžete mít postavenou již za několik týdnů? Ušetříte nejen čas, ale i náklady, navíc při použití kvalitních materiálů. Seznamte se s možnostmi využití montovaných hal a jejich výhodami.

K hlavním přednostem montovaných hal patří rychlost výstavby. Časová úspora může hrát strategickou roli ve vašem byznyse. Výstavba zděných objektů zabere obvykle několik měsíců, zatímco montovaná hala je postavena během několika týdnů. Další předností je bezpochyby finanční úspora. Náklady na montovanou halu jsou oproti zděné poloviční, což umožňuje podnikateli využít finanční prostředky také na jiný rozvoj nebo investice.

Jaké jsou technické parametry montovaných hal

Klíčovým materiálem montovaných hal je kvalitní ocel. Ta umožňuje vysokou nosnost konstrukce, flexibilitu sestav a možnost postavit montované haly v různých rozměrech. Velikost haly je možné mít od zastavěné plochy 288 m2 až třeba po velké haly o ploše 14 400 m2, rozměry je možné dle potřeby přizpůsobit.

Konstrukce montovaných hal

Konstrukce montovaných hal je nabízena v několika typech. Rámový typ konstrukce pro montované haly tvoří nosné rámy s podpůrnými moduly, jedná se o kvalitní základ s možností rozšíření do budoucna. Příhradový typ je tvořen v základu příhradovými trámy ze svařených trubkových profilů, je použit zavětrovací systém, proto je tento typ vhodný například pro sportovní použití. Obloukový typ je typem konstrukce s nižší hmotností, proto v tomto případě není nutné betonování navíc, konstrukce je jednoduchá a vzhledově elegantní.

Opláštění montovaných hal

Pro opláštění montovaných hal jsou z důvodu co nejlepšího vzhledu a ochrany používány tzv. Sendvičové panely. Panely mohou mít minerální nebo PIR jádro. Minerální jádro má dlouhou životnost, velké množství použití a také velmi dobré požární vlastnosti. PIR jádro je vhodné pro lepší zateplení montovaných hal.

K výbavě montovaných hal patří také doplňky a příslušenství. Jsou to například dveře, vrata v různých druhů, fotovoltaické panely pro snížení energetických nákladů, zateplení hal a další.

Chcete-li pro svoje podnikání kvalitu a zároveň finanční úsporu, obraťte se na specializovanou firmu PROMO HALY, která má za sebou již řadu postavených montovaných hal.