Získejte kontrolu nad akustikou místnosti

Pokud vlastníte zvukové studio, koncertní halu nebo školní zařízení, pak jistě víte, že akustika místnosti je stejně důležitá jako kvalitní audiovizuální technika. Akustika místnosti je totiž významným parametrem k dosažení vysoké kvality zvuku v různých typech prostorů. Firmy specializující se na tento druh úprav, jako například firma AVT Group, se starají o profesionální provedení akustiky, elektroakustiky a v případě potřeby dodávají i potřebnou AV techniku, díky čemuž lze mít kontrolu nad akustikou místnosti.

Široké spektrum využití

AVT Group patří mezi přední firmy v oblasti akustických úprav v České republice a zaměřuje se na širokou škálu prostorů. Mezi tyto prostory patří například divadla, koncertní sály, zvuková studia, školy, sportovní haly, letiště, nádraží, prezentační studio a mnoho dalších prostor. Navíc společnost AVT Group přistupuje ke každému projektu individuálně a navrhuje specifická řešení pro konkrétní typy prostorů.

Kompletní řešení dle potřeb klienta

S dlouholetými zkušenostmi v oblasti akustiky prostoru firma AVT Group nejen navrhuje ideální řešení pro zvukové prostředí, ale také se stará o celou realizaci projektu. Kromě poskytnutí kvalitního ozvučení provádí měření akustických parametrů místnosti, jako je srozumitelnost, doba dozvuku nebo vzduchová neprůzvučnost. Tím zajistí kompletní servis spojený s akustickými úpravami. Dále se může postarat o vybavení místnosti potřebnou AV technikou.

Výhody spolupráce s AVT Group

Při výběru specialisty na akustické úpravy místnosti se nabízí otázka, proč právě zvolit firmu AVT Group? Jejich významnou výhodou jsou zejména mnohaleté zkušenosti, díky nimž poskytují výsledky, se kterými budou klienti plně spokojeni. Jejich odbornost a kvalitu poskytovaných služeb také potvrzuje silné postavení na trhu. Svědectvím o kvalitách této firmy je nakonec spolupráce s mnoha renomovanými společnostmi, jako jsou Prima, Nova, Česká televize a další.